20. 11. 2017

Kdo je váš našeptávač?

ANEB VÍTE SI V KAŽDÉ SITUACI RADY?

Když jsem byla mladší, přála jsem si mít u sebe malého pomocníka, který by mi za každé situace uměl poradit. Když jsem byla smutná, aby tu byl a sdílel mé slzné údolí se mnou a utěšil mne či povzbudil.

Ale taky, když jsem se měla nějak rozhodnout a netušila jsem, která z voleb je vlastně lepší, přivolávala jsem si ho v mysli k sobě, aby mi pomohl. Takový malý našeptávač, někdo, na koho se můžete vždy a všude plně spolehnout.

O čem, že to mluvím? Kdo, že je ten pomocník?

Váš vnitřní hlas. Něco, co slyšíte jasně jako děti, ale jste často zrazováni od naslouchání, protože máte být více racionální a řídit se logikou.

Ale. Logika vám né vždy dokáže úplně nejlépe pomoci. Někdy se zkrátka dostáváte do situací, kdy tápete, kdy chcete radu, ale nevíte, na koho se obrátit. Rozhodnout se, co je pro vás právě v určitý moment nejlepší není vždy snadné. A přesně v těchto momentech se nám všem hodí náš “osobní”rádce.

obr moudra modra

  KDO JE VAŠÍM RÁDCEM?

Kdo je vaším rádcem, kdo vám pomáhá při rozhodování v životě či když je vám těžce v nějaké situaci, kde hledáte pomoc či nějakou radu?

obr moudra modra 2

Chcete se rozhodovat na základě svých hodnot, postojů, vnitřních přání, sami za sebe, ale nevíte si někdy rady? Skvělým pomocníkem právě v takových situacích je tzv. vnitřní rádce, či průvodce. Nahrála jsem řízenou imaginaci, aby se s ním každý mohl ve svém vnitřním prostoru setkat. Najdete ji v rámci  ukázky zdarma z mého e-booku Odemkni své nové já.

Já se kdysi ve svých představách či imaginativních výletech potkala s paní, která byla celá oblečená v krásných dlouhých modrých šatech a pomáhala mi často nějakými moudrými radami do života. A tak jsem si ji sama pro sebe pojmenovala moje moudrá modrá.

Ale takovou postavou může být kdokoliv. Zvíře, jakákoliv jiná bytost. Pro každého z nás je to někdo a něco jiného, každý jsme jiný. A také je možné, že máme takových pomocníků více a každý nám radí v trochu jiné oblasti v životě.

  1. Nebo každý z těchto rádců s námi zůstává jen po nějakou etapu našeho života. Je to opravdu různé. Více o něm popisuji právě v ukázce zdarma z e-booku.

obr moudra modra 3

KDE POTKÁM SVÉHO RÁDCE?

Je to nějaká vaše vnitřní představa, bytost, která se vám ukáže , když jste v napojení na své vlastní podvědomí. Taková bytost, když se s ní již jednou potkáte, může s vámi být velmi dlouhou dobu či vás dokonce celý život provázet, kdykoliv ji požádáte o pomoc či radu.

Pokud ještě takovou postavu ve svém životě nemáte a chtěli byste mít, můžete se vydat na cestu do svého podvědomí společně se mnou. A to pomocí imaginace, která zabere asi tak půlhodinku vašeho času. Je dobré si k tomu vyhradit klidné místo, kde nebudete po tuto dobu rušeni a uvelebit se v nějaké pohodlné pozici. A hurá, můžete se vydat na cestu do svého nitra.

Přeji vám krásné chvíle s vaším nejlepším rádcem!

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *