Kurzy

Soulladění

Psychosomatický kurz

4 měsíce podpory k celistvosti

inspirováno přístupem Gabora Maté

ve spojení s praxí kundalini jógy, imaginacemi, mindfulness, meditacemi a arteterapií

Chcete zažít psychosomatický přístup Gabora Maté na vlastní kůži?

Máte chuť pokročit ve svém životě o krok dál?

Chcete se dostat do kontaktu s tím, co vás nevědomě v životě řídí?

Být k sobě pozornější a žít více ze své celistvostí? 

V Soulladění se budeme vždy 2 týdny věnovat jednomu tématu:

 • Spojení s tělem a jeho moudrostí.
  Naučíme se, jak se vědomě spojovat se sebou a se signály těla.
 • Emoce, spouštěče a naše naprogramování.
  Prozkoumáme emočně nabité situace, naše zranění a jak rozpoznat a léčit vlastní nefunkční programy a přesvědčení.
 • Trauma a léčení vnitřního dítěte.
  Rozpoznáme vlastní zranění a nastartujeme proces transformace bolesti ve vnitřní sílu.
 • Spojení se silou vlastní duše a jejím záměrem.
  Prozkoumáme své zvládací strategie, které jsme si vytvořili k proplouvání životem. Naučíme se rozpoznat sílu vlastní celistvosti a bytí v esenci.
 • Zvědomění a nastavení vlastních hranic.
  Budeme se učit rozpoznávat vlastní potřeby, učit se dosytit potlačené potřeby z dětství a nastavit své hranice z pozice vědomí vlastní jedinečnosti.
 • Spojení s vlastní celistvostí a vědomé žití.
  Seznámíme se s částmi v nás a ukážeme si, jak s nimi pracovat, abychom mohli žít náš záměr a své sny.
 • Rozvoj laskavosti, pochopení a sebelásky.
  Změna v nás je možná – rozpoznáme vlastní pokroky, své silné stránky a proměny v procesu soulladění.

Vyladíme své duše, těla i srdce k harmonii.

Protože síla je v nás samých, stačí se s ní spojit a vyladit tělo, srdce a mysl k souladu.

Pojďte do toho, pokud chcete…

 • … znovuobjevit svoji sílu.
 • … pochopit své spouštěče, umět nakládat se svými náročnými emocemi a díky nim růst.
 • … najít hlubší spojení se svým vnitřním dítětem.
 • … žít vědomě a vnášet laskavost do svého života.
 • … sdílet ve skupině lidí se stejným záměrem.
 • … zvědomit a upevnit si spojení se svojí vnitřní moudrostí.

Program na vyladění těla i duše SOULLADĚNÍ na 4 měsíce

Ladění se na svoji vnitřní moudrost

Jak bude kurz SoulLadění konkrétně probíhat?

8x se spolu potkáme online, a to každý druhý týden. Tato setkávání nebudou psychoterapeutickou skupinou a budou z nich záznamy.

KAŽDÉ 2 TÝDNY NOVÉ TÉMA A INSPIRACE

Vše vám ve videích vysvětlím.

Každých 14 dní vám předám inspiraci k tématu daných dvou týdnů. Samozřejmostí jsou odborné informace k těmto tématům a cvičení a tipy, jak je rozvíjet do hloubky.

Cvičení a tipy si můžete zkoušet svým tempem a poté si ve skupině nasdílíme naše zkušenosti a poznání z nich.

PODPORA VE SKUPINĚ NA FB A ONLINE NA ZOOMU

Zpětnou vazbu a podporu najdete ve fb skupině.

8x se společně setkáme 

Na skupinovém setkání se budeme učit pracovat s moudrostí těla, s laskavostí a pochopením signálů, které nám naše emoce a spouštěče přináší.

PRÁCE A LADĚNÍ SE NA MOUDROST TĚLA

Ráda bych vám nabídla možnost hlubokého propojení s vnitřní moudrostí vašeho nitra. Ale každý máme své možnosti a kapacitu v tomto momentě jinde, proto je dobré mít i podporu psychoterapie v průběhu kurzu.

PODPORA V UZDRAVOVÁNÍ, SEBEROZVOJI

Budu s vámi sdílet návrhy a inspiraci k laskavějšímu přístupu k sobě a jak naslouchat potlačeným potřebám, částem vás, které upadly v zapomnění, abyste propluli životem ,,se svojí smečkou nejbližších“ (rozumějte hlavně v dětství).

Průběžně vás podpořím i různými tipy na praxi vědomé pozornosti.

Ema T.

Díky Soulladění jsem získala rodinu, jaká mi chyběla – dává mi pocit sounáležitosti, lásky, podpory, vzájemnosti, blízkosti (i přesto, že jsme se osobně setkaly až po třech měsících) a ohromné vděčnosti. Poprvé v životě se v této rodině cítím přijímaná a v pořádku:-). 

A rozhodně mohu říct, že mi terapie s Mončou obrátily život naruby (v dobrém:-) – po 13 letech jsem se zbavila závislosti, po 7leté pauze jsem se naučila znovu řídit a řídím beze strachu a celkově mám pocit jakoby mi zase začalo v životě svítit slunce (-:.

Dáša B.

Soulladění mě pomohlo s tím ukotvit si v sobě místo bezpečí a opravdové přijetí- že můžu být. Pomohlo mě zvládat životní výzvy s partnerem, dávat mu takové přijetí a vidět co nejlépe skutečnost, že i jeho jádro je čisté a jeho chování a kritika pramení z bolavých míst a že nemusím jít do obrany, abych něco vyřešila.

Pomohlo mě zvládat těžší emoce s dětmi bez toho abych začala v hlavě vytvářet příběhy ,, Proč?,, a konstrukty nějakých představ o tom jací máme a nemáme být.

Místo toho jsem přijala,že jsme, jak jsme a můžeme být náplní sami sebou když se najdeme.
Pomohlo mě v propojení ❤️

Petra T.

Rozhodla jsem se vstoupit do minulého kurzu Soulladění, protože už mě nebavilo přešlapovat na místě a říkat si, to se nějak samo vyřeší…

Monča nám dala efektivní nástroje, jak se dostat přímo k sobě, i když to třeba znamenalo spoustu slz a sebereflexe…přišla změna a s ní úleva “návrat domů”.

Moc bych všem přála, aby něco takového mohli také zažít.

Hanka P.

Díky Soulladění mám v životě více soucitu, vděku i pokory nejen k ostatním, ale zejména k sobě samotné.

Blanka B.

Kurz Soulladění na mne vykouknul náhodou na Fb. Přihlásila jsem se ze zvědavosti, s přáním dostat něco praktického do ruky pro práci na sobě.

Zajímal mne přístup Gabora Matého, jak se dá využít ve skupině.

S vděčností děkuji této ,,náhodě “, že jsem našla místo ve skvělé skupině žen. Jako bych přišla domů.

Moniččino vedení skupiny považuji za velmi profesionální. Pod jejím vedením jsme měli možnost vstupovat do vnitřních procesů a objevovat kvality, stíny i zapomenuté vnitřní děti, které jsme doprovodili na bezpečná místa.

Nezaznamenala jsem nikdy, že by Monika nechala někoho ztraceného ve svém procesu. Velkou kvalitou skupinového setkávání je sdílení druhých. Pokaždé jsem pro sebe objevila něco užitečného či hodnotného z vyprávění druhých.

Dostala jsem spoustu praktických nástrojů, které mi pomáhají v běžném životě lehčeji zvládat bolest tělesnou i duševní. Moni, děkuji za tvou lehkost, hravost, soucitnost i odbornost. Těším se na další příležitost k setkávání.

Anna J.

V Soulladeni jsem našla laskavý bezpečný prostor pro své sdílení a podporu i inspiraci od žen,které také nasedly na loď sebepoznání.

Oceňuji tipy a materiály, které pro nás Monika připravila. Jsou velmi přínosné a jsou podkladem celého procesu. Milé vedení Moniky je zárukou bezpečí, laskavosti, opravdovosti a vstřícnosti. Jsem vděčná a moc děkuji, že jsem mohla být součástí.

Martina B.

Soulladění pro mě bylo okamžité rozhodnutí, impulzivně jsem se rozhodla,že tohle chci absolvovat, vzhledem k tomu jak moc mi pomohly knihy Gabora Mateho a jeho workshop a tím že tento terapeutický směr je pod jeho vedením jako konečně něco co mi dalo pochopit co se mi to tu se mnou vlastně děje.

Tehdy na mě vyskočila zdarma ukázka a nabídka od Moniky s překladem přístupu CI a já byla nadšená, jsem i praktikující joginka, tak mi to o to víc do sebe zapadalo jako puzzle. Když opadlo impulzivní přihlášení řešila jsem peníze, ale i tak se vše vyřešilo dobře dopadlo a já mohla se zvědavostí projít soulladěním s Monikou a dalšími odvážnými ženami, hned úvodní setkání ve mě vystřídalo všechny emoce a hlavně strach proč jsem se zas do něčeho takového uvrtala, ale s podporou a laskavým provázením nelituji ,že jsem do sebe takhle investovala.

Vylezlo mi hodně přesvědčení a bubáků, které jsem najednou uměla pojmenovat a přestat se jich bát, nejtěžší pro mě bylo projít tématem Vnitřní dítě, tam jsem dokonce zůstala dýl než 14dní, a najednou jsem na sebe přestala být tak tvrdá a mít vše pod kontrolou, dovolila jsem si to projít, jak jsem nejvíc pro sebe potřebovala, protože mě Monička i spolusoulladící nenechaly se bát a zažívat pocity nedostatečnosti, že nejsem dost dobrá, že selžu, žádná terapie mi nepomohla tak jako společné Soulladění s podporou Moniky i po celou dobu kurzu, bylo bezpečné vědět,že ona tu je že nejsem na tohle vše sama a k tomu jsem poznala tolik úžasných lidí, že věřím už naplno, že nic není náhoda.

Děkuji a jsem za to moc vděčná a snad to pomůže někomu se rozhodnout tvořit si laskavou cestu k sobě, nedokázala jsem to napsat v kratší formě.

Petra P.

Do Soulladění jsem se přihlásila, protože jsem chtěla najít větší vnitřní klid, napojit se víc sama na sebe, umět pracovat se svými emocemi a být laskavější mámou pro svoje děti. 

To všechno jsem v kurzu získala. Ale získala jsem toho i mnohem víc. 

Soulladění není obyčejný kurz, kde jednotlivě každý za sebe jen čerpáme nové informace a plníme si úkoly. 
A ano, každý si postupujeme svým tempem a řešíme si svoje aktuální potřeby. Ale zároveň je to úžasná cesta, na které jdeme společně.

Postupně se poznáváme, získáváme k sobě důvěru, vzájemně se podporujeme, dodáváme si sílu, laskavost a pochopení. 

Monika to celé od začátku zaštiťuje laskavostí a pocitem bezpečí.

Naučila jsem být laskavější sama k sobě, ke svému okolí, být napojená na svoji vnitřní holčičku, objímat ji, dělat věci víc podle sebe a nesnažit se plnit jen očekávání druhých, dovoluji si být víc zranitelná a zároveň v tom i víc silná. 

Soulladění mi přineslo do života spoustu skvělých věcí, ale především kruh úžasných lidí, se kterými je snazší a krásnější po té cestě jít dál. ❤️

Jitka B.

Setkávání v kruhu bylo léčivé nejen v naciťování a prožívání vlastních traumat, ale i v naslouchání sdílení ostatních. 

Monika dokázala velmi rychle navodit na zoomu bezpečné prostředí, i když jsem neznala všechny, nebála jsem se sdílet. 

Zažila jsem spoustu aha momentu, tak to je s Moničinými kurzy je pokaždé. 

Dá nám přístupnou formou velké množství teorie a pak ji převede do praxe. 

Nebylo to žádné mletí slámy, ale tento kurz šel opravdu hluboko a bylo to fakt silný. 

Moniku vnímám jako úžasnou psychoterapeutku, kterou doporučuju všude kudy chodím. 

Její laskavý a moudrý přístup, který vám nic nenutí, jen otevírá dveře, abyste si na to přišli sami, jsem u nikoho jiného nezažila. Monika je prostě báječná.”

Anička D.

Soulladění pro mě byla velká jízda do nitra sebe. Naučit se plout sama se sebou, se vším co mě tvoří a ničím neopovrhovat. 

Naučila jsem se být zase o krok laskavější k sobě i své rodině a více komunikovat, co potřebuju pro zachování si té laskavosti. 

Díky online formátu jsem se mohla účastnit, i když žiju v zahraničí, a zažít krásný pocit, že mám kolem sebe české ženy,se kterými řešíme stejná témata a být si navzájem podporou. 

Děkuju všem ženám z kurzu a přeju všem, kdo váháte, abyste našli odvahu vydat se na tuhle super Souljízdu 🫶

Mariola K.

Když jsem se do Soulladění zapisovala, měla jsem pocit bezmoci ve svém životě. Málo co mi dávalo smysl. Byla jsem si vědoma, že se neumím radovat z věcí, které mě obklopují a viděla jsem, že jiní se nimi radují. Dost mě to trápilo. 

Musím uznat, že během kurzu jsem objevila svoji jinou podstatu. Podstatu, ke které jsem dříve nenahlížela. A to je ta ženská podstata, kterou jsem v sobě měla silně potlačenou. 

Pro mě Soulladění bylo vysvobozením z bezmoci, za kterou jsem obviňovala své okolí. Nahlédla jsem si do svého nitra, objevila svoje vnitřní dítě a naučila se s ním pracovat. A to je cesta k uzdravení. A vím, že je to začátek dlouhé cesty. Vědomé cesty. Nikdy bych nechtěla udělat krok zpět. Neumím si představit lepší formu terapie. 

Děkuji Ti za to Moni <3

Jitka F.

Ráda bych se tímto připojila k vyjádření Kačky, které je i mou zkušenosti s Monikou ….těm, kteří chtějí udělat změnu ve svém životě, chtějí se cítit lépe nebo pochopit, z jakého důvodu se jim některé situace stále dokola opakují….je to kurz právě pro Vás. Mám za sebou řadu seminářů, kurzu a výcviků a mohu jednoznačně potvrdit, že kurzy pod vedením Monči Weiglove byl pro můj růst a vývoj zásadní. Pod vedením Moniky jsem absolvovala řadu jejich kurzů a vždy to byly nejlépe investované peníze. Monika poskytne velké množství materiálů, příspěvků, kterými vám předá informace proč se věci dějí…..získáte přehledným způsobem sdělení o podstatě traumatu a mnoho dalšího, ale hlavně i jakýsi “návod” jak ze svých potíží vystoupit, jak na ně nahlížet.

Přístup a vedení Moniky je velmi citlivé, empatické a trpělivé. Drží se tvrzení, že není hloupých otázek a skutečně trpělivě odpovídá na jakýkoli v dotaz a je k dispozici po celou dobu kurzu.

Monika je skvělý odborník s lidským přesahem, mnoha osobními i profesními zkušenosti. Vřele doporučuji!!

Katka Z.

Moc doporučuji kurzy s Monikou. Již od roku 2020 je má cesta životem díky její laskavému přístupu a nekonečné trpělivosti prozářená i mým vlastním světlem. Pohled dovnitř sebe je občas těžký a dost často bolí. Ale díky Moničině vedení je to jednodušší. ❤️

Pokud Vás Moničina práce oslovila, něco Vás táhne, neváhejte. U mně byla na začátku problematická otázka financí, ale dlouhodobě to vidím jako nejlepší investici do sebe. Dovolila jsem si sebe dát na první místo a být k sobě laskavá. Požádala jsem o pomoc, první dva kurzy jsem dostala jako dárek na Vánoce, narozeniny i svátek 🙂 a ja proplula už několika kurzy v Moničině péči, potkala jsem úžasné ženy s podobným myšlením, podobnými otázky a problémy.. Nejsme v tom sami, jsme v tom spolu. Síla soulladění se stejně naladěnými lidmi je pro mně něco, co mně přesahuje a zároveň přivádí zpátky k sobě. 🙏❤ moc děkuji, Moniko a těším se na další jízdu 😊

Jana S.

Soulladící kurz s Monikou byl a je v mém životě moc důležitý.

Pocit být se “svým kruhem” kolem pomyslného ohně byl úžasný. Poslouchat sdílení ostatních mi přineslo často více AHA momentů, než moje vlastní “bahýnko”.

Monika má dar vytvořit úžasný bezpečný prostor a zároveň je vzdělaný odborník, je vidět, že její práce je zároveň její poslání.

Od chvíle, kdy jsem absolvovala první její kurz, se mám mnohem radši. A do cesty mi přicházejí ty správné věci… jako další úžasné Moničiny projekty 🙂

Hodně štěstí všem, kteří se přihlásí, ať máte taky tak úžasnou skupinu, jaká se poskládala v našem kurzu. Už nebudete nikdy brečet sami 🙂

Anička K.

Moniku znám již 4 rokem. 
Díky ní jsem si uvědomila, že vztek je přirozená reakce organismu, že i s ním mě lidé mohou mít rádi… že vzteku mohu předcházet, naučím li se naslouchat svým pocitům a emocím… Objevuji, kde mají me emoce a pocity původ, kde v těle je cítím, dávám jim barvy, v průběhu dne se učím zastavovat, dýchat, uvědomuji si své tělo, okolí… 
Díky Monice jsem objevila sílu traumatu, jeho moudrost… Snažím se netraumatizovat sve děti, zachovat jim autenticitu, u sebe ji objevovat a své traumata rozpouštět… 
Kurz Soulladeni je dobrým nástrojem, jak se v tom všem zlepšovat, nacházet…
Monika do kurzu dává ♥, obdivuji nadšení pro dané tema, chuť pomáhat, tvrdou práci a Moniky profesionalitu… Online kurz + zoom setkání je pro mě skvělá možnost, jak metoda Gábora může pomáhat více lidem… Ač se nejedná o terapeutický kurz, pro mě Soulladeni bylo dostupnou formou terapie..

Datum
27 října
- 28 února 2025
Cena
7800 Kč

Cena za 16 týdnů v kurzu.

Můžete zaplatit i na 3 splátky

 • 16 týdnů kurzu a přístup na 1 rok. 
 • Moje podpora plus podpora celé skupiny.
 • 8 online setkání.
 • 1 zaměření na každých 14 dní.
 • Teorie traumatu, emočních zranění, práce s emocemi, spouštěči a moudrostí těla.
 • Techniky, cvičení a tipy na podporu vědomé pozornosti.
 • Praktické tipy a materiály k tématu. 
 • Náruč inspirace.

A bonus je přístup k výzvě ,,Propojení těla a mysli"

Cena 1 konzultace se mnou stojí 2000 Kč.

Na to, abychom spolu probrali a ukotvili témata z celého kurzu, bychom potřebovali minimálně 10-15 konzultací. Zaplatili byste tedy 20-30 000 Kč. Vy ale můžete mít tyto techniky, tipy, meditace a mnohem víc za cenu 4 hodin.

16 společných týdnů může vnést radost a sebevědomí do vašeho života. Získáte větší laskavost k sobě samým. Zařadíte do svých dní účinné techniky a soucitný přístup.

Kdo jsem a proč jít do kurzu se mnou?

Jako psycholožka s certifikací v přístupu Gabora Matého (Compassionate Inquiry) a v učení kundalini jógy ráda vnáším svoje znalosti z oblasti traumatu, jógy, psychoterapie, meditací a mindfulness do léčení.

Je mi ctí nabízet bezpečný prostor, laskavost, přijetí a respekt, aby se nastolilo léčení a moudrost vašeho těla a vaší esence vás vedla životem.

Pomáhám s odhalováním nevědomého nastavení a zranění, která často řídí naše zdraví a nemoci. Mým cílem je, abyste se mohli plně postavit do své síly a žít ze své jedinečné esence. 

Ve své praxi propojuji nejnovější poznatky z neurověd s prastarými jógovými i šamanskými technikami tak, aby se nastolila celistvost v nás. 

Miluju propojování imaginací, arteterapie a prožitkové práce s tělem. Protože právě tělo nese obrovskou moudrost a v něm můžeme objevit to, co naší mysli zůstává skryté.

Proto cesta se mnou v psychosomatickém kurzu Soulladění bude hodně zaměřená na prožitek. Ráda vás podpořím v napojení se na vaši jedinečnou moudrost těla. Pomůžu vám v tom, abyste uměli využít svých spouštěčů a náročných emocí k vlastnímu růstu. Ukáži vám cesty k tomu, abyste plně vnímali sami sebe, své potřeby a uměli si tak podle toho nastavit hranice.

 

Mimo toho, že jsem praktikantkou Gaborova přístupu, jsem absolventkou výcviku v katatymně imaginativní psychoterapii a certifikovanou lektorkou kundalini jógy a restorativní jógy. Také jsem absolvovala výcviky v arteterapii a energetickém léčení. V Gaborově přístupu jsem se stala také soukromou mentorkou Compassionate Inquiry.

Bude mi ctí, když vás budu moci doprovodit na vaší cestě k vlastní celistvosti.